Вважаючи на постійне реформування законодавства у сфері державних закупівель та майже щомісячне внесення змін до нього, Регіональна Торгово-промислова палата Миколаївської області пропонує всім учасникам ринку закупівель за державні кошти, згідно Закону України«Про публічні закупівлі» № 922-VIII від 25.12.2015 р., з метою попередження порушень при здійснені закупівель, набути теоретичний та практичний досвід з питань проведення публічних закупівель, поглянути на чинне законодавство під іншим кутом зору та оцінити наявні ризики і досвід на прикладах організації і проведення закупівель іншими суб’єктами господарювання.

Пропонуємо пройти курси навчання для членів тендерних комітетів (замовникам тендерів), або підвищення кваліфікації (для тих членів тендерних комітетів, хто вже пройшов курс навчання по новому закону «Про публічні закупівлі»), а також постачальникам товарів, робіт та послуг (учасникам) .

Навчання проходитимуть на постійній основі в РТПП Миколаївської області за адресою: м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 41, 3 поверх, конференц-зала.

Найближчий семінар з навчання відбудеться з 17 по 21 грудня 2018 р., з підвищення кваліфікації з 20 по 21 грудня 2018 р.

Базовий курс навчання складає 40 годин, курс підвищення кваліфікації — 16 годин. Вартість для одного учасника з урахуванням ПДВ складає:
— навчання – 1980,00 грн. — п’ять днів;
— підвищення кваліфікації – 1020,00 грн.- два дні .

По результатах успішного закінчення курсів та складання тестів, слухачі отримують сертифікати або свідоцтва.

Для участі у навчанні/підвищенні кваліфікації просимо зареєструватися, подавши заявку за формою, яка додається, за тел./факсом (0512) 50-01-17,47-58-01 або електронною поштою: galina@rtpp.com.ua, gor@rtpp.com.ua

Заявка на участь у семінарі